Результат пошуку зображень за запитом "вітальні листівки"

Вітаємо із заслуженою перемогою в обласному конкурсі-виставці "Зимова казка". Абсолютний переможець в номінації "Різдвяні вінки" учениця 9 класу Кравчук Ірина з роботою "Янгол над містом". Диплом І ступеня в номінації "Новорічні ялинки" учениця 6 класу Сесько Катерина з роботою "Будиночок гнома". Керівник Петрук Н. Є. Бажаємо нових, не менш яскравих, звершень!

Вітаємо учасників конкурсу науково-технічної творчості "Паперовий світ":

- абсолютний переможець в номінації "Паперопластика" Гончарук Дашу;

- диплом ІІ ступеня в номінації "Витинанки" Сергеєнкову Софію;

-диплом учасника в номінації "Оригамі" Ковпаку Альбіну та їхніх керівників Петрука Миколу Максимовича та Петрук Наталю Євгеніївну.

Вітаємо з абсолютною перемогою, ученицю 10 класу Мошківську Марину, в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сценічних та карнавальних костюмів "Стильний папір".

Дякуємо керівнику гуртка Петрук Наталі Євгенівні!

Вітаємо Сергеєнкова Тараса, учня 9 класу Забрідського ліцею, який зайняв ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Дякуємр вчителю, Петруку Миколі Максимовичу, за результативну роботу з обдарованими учнями. Бажаємо миру, натхнення, успіхів та перемог!

Вітаємо керівника гуртка "Паперопластика" Петрук Н.Є. та її вихованців з абсолютною перемогою в обласній виставці конкурсі "Паперовий світ-2021" у номінації "Паперопластика" Гончарук Дашу та з ІІ місцем в номінації "Оригамі" Ковпаку Альбіну

Вітаємо вчителя початкових класів Андрущенко Л.В. та її учня Клименчука Дениса з призовим ІІІ місцем в обласній виставці конкурсі "Паперовий світ-2021" у номінації "Пап'є-маше"

Вітаємо вчителя трудового навчання Петрука Миколу Максимовича з отриманням диплома ІІІ ступеня на обласній виставці перспективного педагогічного досвіду "Сучасна освіта Житомирщини-2020"

Вітаємо переможців та призерів обласної виставки-конкурсу "Зимова казка": Мошківську Марину, Разумейко Єлизавету, Рубан Марію та їх керівників Петрук Наталію Євгенівну та Петрука Миколу Максимовича.

Вітаємо переможців та призерів обласного конкурсу "Паперовий світ": Розумейко Єлизавету - абсолютний переможець у номінації "Оригамі", Рубан Марію - І місце у номінації "Паперопластика", Гончарук Дашу - ІІ місце у номінації "Аплікція", Ковпаку Альбіну - ІІІ місце у номінації "Листівки"

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

- Томчук В. – труд. навчання (2 м.) - вч. Петрук М. М.; історія ( 4 м.) - вч. Войтенко О. В.;

- Стецюк М. – біологія ( 3 м.) - вч. Воробйова З. М.;
- Шумило М. – фізика ( 4 м.)- вч. Поливана Т. А.;

- Шахраюк М. – математика ( 4 м.) - вч. Булуй Г. О.

Кiлькiсть переглядiв: 457

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Квітень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930